شرایط استفاده از خدمات

مقدمه ای بر شرایط سرویس Quora

به Quora خوش آمدید! در اینجا خلاصه ای سریع از نکات برجسته <شرایط خدمات ما آورده شده است:

 • ماموریت ما به اشتراک گذاشتن و رشد دانش جهان است سکوی Quora محلی برای پرسیدن سؤال و ارتباط با افرادی که بینشهای بی نظیر و پاسخهای با کیفیت را ارائه می دهند ، ارائه می دهد. این باعث می شود مردم از یکدیگر یاد بگیرند و دنیا را بهتر بشناسند.
 • شما محتوایی را که پست میکنید متعلق میکنید شما همچنین به ما و سایر کاربران پلت فرم Quora به برخی از حقوق و مجوز برای استفاده از آن اعطا می کنید. جزئیات این مجوزها در بخش 3 (c) زیر شرح داده شده است.
 • شما مسئول محتوایی هستید که پست میکنید این شامل اطمینان از اینکه شما دارای حقوق مورد نیاز برای ارسال این محتوا هستید و محتوای شما حقوق قانونی طرف دیگر (به عنوان مثال تقصیر) و یا هر گونه قوانین قابل اجرا را نقض نمی کند.
 • شما می توانید محتوا را از Quora در جاهای دیگر ارسال مجدد کنید ، مشروط بر اینکه محتوای را به سکوی Quora نسبت دهید و به حقوق پوستر اصلی احترام بگذارید ، از جمله هر نوع "نه برای تولید مثل".
 • ما محتوای ارسال شده توسط کاربران را تأیید یا تأیید نمی کنیم. مطالب و مطالب ما "همانطور که هست" بدون هیچ گونه تضمینی در اختیار شما قرار می گیرد. شما فقط مسئولیت استفاده خود از پلتفرم Quora را بر عهده دارید. با پست های وکلا ، پزشکان و سایر متخصصان نباید به عنوان یک جایگزین برای مشاوره حرفه ای برای وضعیت خاص شما رفتار شود.
 • شما موافقت می کنید قوانین سکوی ما را دنبال کنید. وقتی از سکوی Quora استفاده می کنید ، شما همچنین با شرایط خدمات ما موافقت می کنید ، خط مشی رازداری ما را بپذیرید. ، و با پیروی از خط مشی استفاده قابل قبول > ، خط مشی حق چاپ ، و خط مشی علائم تجاری .
 • ما ابزارهایی برای بازخورد و شکایت ارائه می دهیم. اگر فکر می کنید که شخصی حقوق مالکیت فکری، قوانین دیگر یا سیاست های Quora را نقض کرده است، می توانید یک گزارش را در با پورتال ما تماس بگیرید یا با استفاده از ابزار گزارشگری در محصول .

ما خوشحالیم که می خواهید به سکوی Quora بپیوندید و شما را تشویق به خواندن کامل شرایط خدمات می کنید.

شرایط خدمات Quora

آخرین بروزرسانی: 23 اکتبر 2018

به Quora خوش آمدید! Quora یک بستر برای به دست آوردن و به اشتراک گذاری دانش است ، این امکان را به افراد می دهد تا از دیگران یاد بگیرند و دنیا را بهتر بشناسند.

این شرایط خدمات ("شرایط سرویس") توافقنامه ("توافقنامه") بین شما و Quora، Inc. ("Quora" "ما" یا "ما") را تعیین می کند. این استفاده از محصولات و خدماتی را که ما از طریق وب و برنامه های کاربردی ما ارائه می دهد (به طور کل "Quora Platform") در اختیار شما قرار می دهد.

لطفاً حتماً آن را بخوانید ، زیرا با استفاده از Platform Quora ، شما به این شرایط رضایت می دهید.

 1. ماموریت پلت فرم Quora
  ماموریت Quora برای به اشتراک گذاشتن و رشد دانش در جهان است . پلت فرم Quora مکانی است برای ارائه سوالات و ارتباط با افرادی که بینش منحصر به فرد و پاسخهای کیفیت را دارند. این مردم را قادر می سازد تا از یکدیگر یاد بگیرند و جهان را بهتر درک کنند.
 2. با استفاده از سکوی Quora
  1. چه کسی می تواند از آن استفاده کند. استفاده از سکوی Quora توسط افراد زیر 13 سال ممنوع است. شما نماینده این هستید که حداقل سن اکثریت در حوزه قضایی که در آن زندگی می کنید وجود دارد یا اگر شما اینگونه نیستید ، والدین یا سرپرست قانونی شما باید با این شرایط خدمات موافقت کرده و تأیید کنند که آنها این توافق نامه را از طرف شما قبول می کنند و مسئولیت آن را بر عهده دارند. استفاده شما
  2. ثبت نام هنگامی که نمایه ای را در سکوی Quora تنظیم می کنید ، از شما خواسته می شود تا اطلاعات خاصی درباره خودتان ارائه دهید. شما موافقت می کنید هنگام ایجاد حساب کاربری خود در سکوی Quora ، اطلاعات دقیقی از جمله نام واقعی خود را در اختیار ما قرار دهید. ما اطلاعاتی را که شما به عنوان بخشی از ثبت نام ارائه می دهید مطابق با خط مشی رازداری ما رفتار خواهیم کرد. . شما باید در حفظ محرمانه بودن رمز عبور خود مراقب باشید.
  3. خط مشی رازداری شیوه های حفظ حریم خصوصی ما در خط مشی رازداری ما آمده است. با استفاده از Platform Quora ، شما موافقت می کنید که خط مشی رازداری ما را بپذیرید ، بدون در نظر گرفتن از اینکه آیا شما یک کاربر ثبت نام شده هستید یا خیر.
  4. خط مشی استفاده قابل قبول. در تعامل خود با دیگران در سیستم عامل Quora ، شما موافقت می کنید که از خط مشی استفاده قابل قبول پیروی کنید a> در همه زمان ها.
  5. خاتمه شما می توانید در هر زمان با رفتن به تنظیمات حساب و غیرفعال کردن حساب خود ، حساب خود را ببندید. اگر نقض خط مشی Quora یا به هر دلیل دیگری ممکن است حساب Quora شما را فسخ یا به حالت تعلیق درآوریم.
  6. تغییرات در سکوی Quora. ما همیشه در تلاش هستیم تا تجربه شما را در بستر Quora Platform بهبود بخشیم. ممکن است ما نیاز به اضافه کردن یا تغییر ویژگی ها داشته باشیم و ممکن است بدون اطلاع شما این کار را انجام دهیم.
  7. بازخورد ما از نظرات و پیشنهادات شما در مورد چگونگی بهبود بستر Quora استقبال می کنیم. برای ارسال بازخورد در quora.com/contact . با ارسال بازخورد ، شما موافقت می كنید كه به صلاحدید ما به ما حق دهید كه از بازخورد ، كاملاً یا جزئی ، آزادانه و بدون جبران خسارت از شما استفاده كنیم ، افشا كنیم و در غیر این صورت سوء استفاده كنیم.
 3. محتوای شما
  1. تعریف محتوای شما. Platform Quora شما را قادر می سازد پست ها ، متن ها ، عکس ها ، فیلم ها ، پیوندها و پرونده ها را برای اشتراک با دیگران اضافه کنید. به کلیه مطالبی که آپلود ، منتشر می کنید یا از طریق Platform Quora برای دیگران بارگذاری می کنید ، به صورت جمعی به عنوان "محتوای شما" گفته می شود. شما تأیید می کنید و موافقت می کنید که ، به عنوان بخشی از استفاده از بستر Quora ، محتوای شما ممکن است توسط عموم مردم مشاهده شود.
  2. مالکیت. شما یا مجوزهای خود ، در صورت لزوم ، از حق چاپ و سایر مالکیت معنوی موجود در محتوای خود برخوردار هستید ، و این تابع حقوق غیر انحصاری است که در زیر به ما اعطا شده است.
  3. مجوز و مجوز استفاده از محتویات شما.
   1. با ارسال ، ارسال ، یا نمایش محتوای خود در Platform Quora ، به Quora و شرکتهای وابسته به آن به یک شرکت غیرقابل انعطاف پذیر ، در سراسر جهان ، حق امتیاز رایگان ، کاملاً پرداخت ، قابل انتقال ، ارسال مجدد (از طریق چند لایه) ، مجوز استفاده ، کپی ، تکثیر ، پردازش ، سازگاری ، اصلاح ، ایجاد آثار مشتق شده از ، انتشار ، انتقال ، ذخیره ، نمایش و توزیع ، ترجمه ، برقراری ارتباط و در دسترس عموم ، و در غیر این صورت از مطالب خود در ارتباط با بهره برداری یا استفاده از سکوی Quora یا تبلیغات استفاده کنید. ، تبلیغات یا بازاریابی Platform Quora یا شرکای تجاری ما ، در کلیه رسانه ها یا روش های توزیع (اکنون شناخته شده یا بعداً توسعه یافته). شما موافقت می کنید که این مجوز شامل حق Quora است تا محتوای شما را در اختیار سایر شرکتها ، سازمانها ، شرکای تجاری یا افراد دیگری قرار دهد که برای پیوند ، پخش ، ارتباطات و اطلاع رسانی در دسترس عموم ، توزیع یا انتشار مطالب خود با سایر شرکتها در دسترس است. در سکوی Quora یا از طریق سایر رسانه ها یا روش های توزیع. این مجوز همچنین شامل حق سایر کاربران Platform Quora برای استفاده ، کپی ، تکثیر ، سازگاری ، اصلاح ، ایجاد آثار مشتق شده از ، انتشار ، انتقال ، نمایش ، و توزیع ، ترجمه ، برقراری ارتباط و در دسترس عموم برای مطالب خود ، تابع شرایط خدمات ما. اگر نمی خواهید اجازه دهید پاسخ های شما توسط سایر کاربران ترجمه شود ، می توانید در تنظیمات نمایه خود در سراسر جهان از ترجمه خودداری کنید یا می توانید پاسخ های خاصی را نه برای ترجمه تعیین کنید.
   2. پس از ارسال پاسخ به یک سؤال ، می توانید پاسخ خود را در هر زمان از نمایش عمومی در http://q.mobank.ir <ویرایش یا حذف کنید. a> ، مگر در مورد پاسخ های ارسال شده ناشناس. با این وجود ، ممکن است ما نتوانیم حذف پاسخ از صفحه نمایش در کانالهای سندیکایی یا سایر روشهای قبلاً توزیع شده خارج از q.mobank.ir را کنترل کنیم Quora ممکن است اسپم مشکوک را از پاسخهای شما حذف کند. پس از ارسال سؤال ، ممکن است در هر زمان توسط سایر کاربران یا توسط Quora ویرایش یا حذف شود. هرگونه ویرایش و تغییر ایجاد شده توسط شما ممکن است برای سایر کاربران قابل مشاهده باشد. حق Quora برای کپی ، نمایش ، انتقال ، انتشار ، اجرای ، توزیع ، ذخیره ، تغییر و در غیر این صورت استفاده از هر سؤالی که ارسال می کنید ، و انتشار آن حقوق برای دیگران است ، ثابت و غیرقابل برگشت است ، تا حد حداکثر مجاز توسط قانون ، جز در غیر این صورت در این توافق نامه مشخص شده است.
   3. شما تأیید می کنید و موافقت می کنید که Quora ممکن است محتوای شما را حفظ کند و همچنین ممکن است مطالب و اطلاعات مرتبط خود را در صورت لزوم انجام این کار توسط قانون یا با حسن نیت فاش کند که چنین حفظ یا افشای معقولانه لازم است: (الف) پیروی از روند قانونی ، قوانین قابل اجرا یا درخواست های دولت؛ (ب) اجرای این شرایط خدمات؛ ج) به ادعاهایی مبنی بر نقض هر یک از مطالب شما از حقوق اشخاص ثالث پاسخ دهید. (د) مسائل مربوط به کلاهبرداری ، امنیتی یا فنی را شناسایی ، ممانعت و یا در غیر این صورت رسیدگی کنید یا (ه) از حقوق ، دارایی یا امنیت شخصی Quora ، کاربران آن یا مردم محافظت کند.
   4. شما می فهمید که ما به منظور انتقال ، نمایش یا توزیع آن در شبکه های رایانه ای ، دستگاه ها ، ارائه دهندگان خدمات و رسانه های مختلف ممکن است ما کارهایی مشتق از محتوای شما را تغییر دهیم ، سازگار یا ایجاد کنیم. ما همچنین ممکن است هر زمان که بخواهیم از انتشار مطالب شما بطور کامل یا جزئی مطالب خود را حذف یا رد کنیم.
   5. شما همچنین به ما این اختیار و اختیار را می دهیم که بعنوان نماینده غیر انحصاری خود عمل کنیم و نسبت به هرگونه استفاده غیرمجاز توسط اشخاص ثالث هر یک از مطالب شما در خارج از بستر Quora یا با نقض شرایط خدمات ما اقدام کنیم.
  4. مسئولیت های شما در مورد محتوای شما با ارسال مطالب خود در سکوی Quora ، به ما نماینده و به ما اطمینان می دهند که: i) شما از حق مالکیت برخوردار هستید ، یا همه مجوزها یا مجوزهای لازم را از طرفهای طرف لازم بدست آورده اید ، تا از مطالب خود استفاده کرده و به ما اعطا کنید. حق استفاده از مطالب شما مطابق با این توافق نامه ، و (ii) ارسال مطالب شما هیچگونه حق مالکیت معنوی یا شخصی شخصی دیگران یا قانون یا مقررات قابل اجرا را نقض نمی کند. شما مسئولیت کامل برای جلوگیری از نقض مالکیت معنوی یا حقوق شخصی دیگران و یا نقض قوانین و مقررات را در رابطه با محتوای خود می پذیرید. شما وظیفه دارید اطمینان حاصل کنید که محتوای شما نقض خط مشی استفاده قابل قبول نیست ، خط مشی کپی رایت ، خط مشی علائم تجاری ، سایر خط مشی منتشر شده Quora یا هر قانون یا مقرر قابل اجرا. شما موافقت می کنید که کلیه حق الوکاله ، هزینه و هرگونه پول دیگری را که به دلیل محتوای شما به هر شخص بدهکار است ، بپردازید.
 4. مطالب و مطالب ما
  1. تعریف مطالب و مطالب ما. کلیه دارایی های معنوی مربوط به Quora Platform یا مربوط به آن (به طور خاص شامل ، اما به نرم افزار ما محدود نمی شود ، علائم Quora ، آرم Quora ، اما به جز محتوای شما) متعلق به شرکت Quora ، یا شرکتهای تابعه آن و شرکت های وابسته یا محتوای ارسال شده توسط سایر کاربران Quora به ما مجوز داده اند (به طور جمعی "مطالب و مطالب ما").
  2. داده ها کلیه داده هایی که Quora در مورد استفاده از Platform Quora توسط شما یا دیگران جمع می کند (دارایی) شرکت Quora ، شرکت های تابعه و شرکت های وابسته است. برای شفاف سازی ، داده ها محتوای شما را شامل نمی شود و از مطالب و مطالب ما جداست.
  3. مجوز ما به شما.
   1. ما به شما یک مجوز محدود و غیر منحصر به فرد برای استفاده و دسترسی به محتویات و مواد و داده های ما به عنوان در دسترس شما در Platform Quora در ارتباط با استفاده شما از Platform Quora با توجه به شرایط و ضوابط این توافقنامه به شما ارائه می دهیم.
   2. Quora به شما یک مجوز در سراسر جهان ، بدون حق امتیاز ، قابل بازگشت ، غیر قابل اختصاص و غیر انحصاری برای ارسال مجدد مطالب و مطالب ما در هر کجای وب را می دهد به شرط آنکه: (الف) محتوای مورد نظر بعد از ماه آوریل به پلتفرم Quora اضافه شود. 22 ، 2010؛ (ب) کاربری که محتوا را ایجاد کرده است به صراحت محتوا را برای تولید مثل در سکوی Quora مشخص نکرده است. ج) شما محتوای را اصلاح نمی کنید. (د) شما Quora را با نام در متن خواندنی و با پیوندی قابل پیگیری انسانی و ماشین (یک برچسب لنگر HTML ) به صفحه نمایش داده می کنید که منبع اصلی محتوا را در پیوند می دهد. http://quora.com در هر صفحه ای که حاوی مطالب و مطالب ما باشد؛ (ه) در صورت درخواست ، یا توسط Quora یا یک کاربر ، شما نام کاربر را از محتوا حذف می کنید که کاربر متعاقباً ناشناس کرده است. (ج) در صورت درخواست ، یا توسط Quora یا توسط کاربرانی که به محتوا کمک کرده اند ، شما تلاش منطقی را برای به روزرسانی یک قطعه خاص از مطالب به آخرین نسخه در پلت فرم Quora انجام می دهید. و (ز) در صورت درخواست ، یا توسط Quora یا توسط کاربرانی که به محتوا کمک کرده اند ، تلاش می کنید محتواهایی را حذف کنید که حذف شده اند یا علامت گذاری به عنوان تولید مثل در Platform Quora نیستند ، حذف کنید. (h) شما بیش از بخش کوچکی از مطالب و مطالب ما مجدداً منتشر نمی کنید. در استفاده از این حقوق ، شما به طور ضمنی یا صریح هیچ ارتباطی ، حمایت مالی یا تأییدیه توسط Quora یا هر کاربر Quora را ، بدون هیچ مجزا ، تأیید نخواهید کرد.
   3. ما ممکن است به هر دلیلی مجوز خود را در هر زمان فسخ کنیم. ما حق داریم اما نه وظیفه داریم از توزیع هرگونه محتوا در بستر Quora یا حذف محتوا خودداری کنیم. به جز حق و مجوزی که در این شرایط اعطا شده است ، ما تمام حقوق دیگر را محفوظ می دانیم و به هیچ وجه حق و مجوز دیگری اعم از ضمنی یا غیر از این اعطا نمی کنیم.
  4. استفاده های مجاز اگر یک موتور جستجو ، خزنده وب ، ربات ، ابزار خراش دادن ، ابزار داده کاوی ، ابزار بارگیری فله ، ابزار wget یا ابزار جمع آوری یا استخراج داده مشابه را کار می کنید ، می توانید به بستر Quora Platform دسترسی پیدا کنید ، مشروط بر موارد زیر. قوانین: من) شما باید از یک عنوان عامل توصیفی کاربر استفاده کنید. ii) شما باید همواره robots.txt را دنبال کنید. iii) دسترسی شما نباید بر جنبه های عملکرد Platform Quora تأثیر منفی بگذارد. و IV) باید نحوه ارتباط با شما را ، یا در رشته نماینده کاربر یا در وب سایت خود ، در صورت داشتن اطلاعات ، روشن کنید.
  5. تأیید یا تأیید نشده است. لطفا توجه داشته باشید که Platform Quora شامل دسترسی به مطالب ، محصولات و خدمات شخص ثالث است و تعامل با اشخاص ثالث را ارائه می دهد. مشارکت یا در دسترس بودن در Platform Quora به معنای تأیید یا تأیید ما نیست. ما هیچ گونه ضمانت و نظریه ای در مورد صحت ، کامل بودن یا به موقع بودن مطالب ارسال شده در سکوی Quora توسط هیچ کس نداریم.
  6. مالکیت شما تأیید می کنید و موافقت می کنید که محتوای و محتوای ما همچنان متعلق به کاربران Quora یا Quora است. محتوا ، اطلاعات و خدمات ارائه شده در سکوی Quora توسط ایالات متحده و کپی رایت بین المللی ، علائم تجاری و سایر قوانین محافظت می شوند و شما تأیید می کنید که این حقوق معتبر و قابل اجرا است.
 5. ارائه دهنده خدمات یکپارچه

  ممکن است یک ارائه دهنده سرویس آنلاین دیگر ، مانند یک سرویس شبکه های اجتماعی ("ارائه دهنده خدمات یکپارچه") ، فعال کنید تا مستقیماً در حساب شما در بستر Quora یکپارچه شود. با فعال کردن یک سرویس یکپارچه ، به ما این امکان را می دهید تا به شما ارائه دهیم و به خدمات ارائه شده یکپارچه اطلاعات ورود به سیستم و سایر داده های کاربر را از آن دریافت کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استفاده ، ذخیره سازی و افشای اطلاعات مربوط به Quora ، استفاده از خدمات یکپارچه در Quora ، لطفاً به <مراجعه کنید. خط مشی رازداری توجه داشته باشید که استفاده شما از هر ارائه دهنده خدمات یکپارچه و اداره کردن داده ها و اطلاعات خود تنها با شرایط استفاده از آنها ، خط مشی های حفظ حریم خصوصی و سایر خط مشی های b> کنترل می شود.
 6. اطلاعات بیشتر درباره برخی از پیشنهادات در سکوی Quora
  1. هضم می شود. هنگام ثبت نام در سکوی Quora ، این سرویس شامل دریافت سوالات و جوابهایی است که ممکن است مورد توجه شما باشد. می توانید با مراجعه به تنظیمات "نامه الکترونیکی و اطلاع رسانی" در نمایه حساب خود ، از دریافت هضم خودداری کرده و سایر تنظیمات ارتباط را نیز تنظیم کنید ، که در ادامه شرح داده شده در خط مشی رازداری .
  2. تبلیغات پلت فرم Quora ممکن است شامل تبلیغاتی باشد که ممکن است به محتوا یا اطلاعات در Platform Quora، پرسشهایی که از طریق پلت فرم Quora انجام شده است و یا سایر اطلاعات را هدف قرار دهد، به منظور ایجاد آنها برای شما مناسب است. نوع و میزان تبلیغات توسط Quora تغییر می کند. با توجه به اینکه Quora شما دسترسی و استفاده از Platform Quora را در اختیارتان قرار می دهد، شما موافقت می کنید که Quora و ارائه دهندگان و شرکای شخص ثالث می توانند چنین تبلیغاتی را در Quora Platform قرار دهند. اگر مایل به تبدیل شدن به یک تبلیغ کننده باشید، لازم است که ما در مورد ارائه خدمات تبلیغاتی در Platform Quora به شرایط جداگانه و تکمیلی وارد شوید.
  3. حقوقی ، پزشکی و سایر همکاران حرفه ای. برخی از کاربرانی که محتوای خود را ارسال می کنند ، عضو حرفه های حقوقی ، پزشکی و سایر مجوزها هستند (در مجموع ، "مشاغل حرفه ای"). محتوای ارسال شده توسط مشارکت کنندگان حرفه ای نباید به عنوان یک جایگزین برای مشاوره از یک متخصص که برای وضعیت خاص شما مناسب است استفاده شود. Quora زبان الگوی خاصی را رد کرده است که همکاران حرفه ای ممکن است در پاسخهای خود ویرایش و گنجانیده شوند. قواعد اخلاق با توجه به وضعیت و موقعیت متفاوت است و وظیفه همکاران حرفه ای تعیین و ارائه سلب مسئولیت های مناسب برای حرفه خود و محتوای ارائه شده است.
  4. دکمه ها، لینک ها و ابزارک ها. شما مجاز به استفاده از دکمه ها، پیوندها و ویدجت های Quora هستید که تحت این شرایط خدمات (از جمله سلب مسئولیت ها و محدودیت های مسئولیت)، و در مواردی که: (a) استفاده از دکمه ها، لینک ها و ویدجت های شما تنها به پلت فرم Quora؛ (ب) شما چنین دکمه ها، پیوندها یا ویدجت ها یا کد مربوطه را به هیچ وجه تغییر نخواهید داد. (ج) شما هیچ گونه دکمه ها، پیوندها یا ویدجت ها را به هیچ وجه به کار نبرید که به این معنی است که Quora تایید می کند، حامیان یا وبسایت هایی را که از دکمه ها، لینک ها و ویدجت استفاده می کنند، توصیه می کند. و (د) استفاده از چنین دکمه ها، پیوندها و ویدجت ها و وب سایت هایی که از این دکمه ها، پیوندها و ویدجت استفاده می کنند Quora را نقض نمی کند سیاست استفاده قابل قبول .
  5. منابع وب و خدمات شخص ثالث. Platform Quora همچنین ممکن است این فرصت را برای شما فراهم کند که از لینک ها به وب سایت های دیگر بازدید کنید یا با محصولات یا خدمات شخص ثالث درگیر شوید. شما همه خطرات ناشی از استفاده شما از چنین وب سایت ها یا منابع را فرض می کنید.
  6. خدماتی که نیاز به توافق جداگانه دارند بعضی از ویژگی ها یا خدمات ممکن است نیاز داشته باشد که قبل از استفاده از قرارداد جداگانه و مکمل نوشته شده خود وارد شوید.
 7. گزارش تخلفات از حقوق مالکیت معنوی ، سیاستهای Quora یا قوانین قابل استفاده شما ما یک پروسه خاص برای گزارش تخلف از حقوق مالکیت معنوی شما یا سایر موارد نقض قوانین Quora یا قوانین قابل اجرا داریم.
  1. خط مشی حق چاپ و خط مشی علائم تجاری ما خط مشی کپی رایت و خط مشی علائم تجاری . برای کسب اطلاعات بیشتر ، از جمله اطلاعات دقیق در مورد چگونگی ارسال یک درخواست برای حذف ، در صورتی که فکر می کنید محتوا در سکوی Quora حقوق مالکیت معنوی شما را نقض می کند ، لطفاً خط مشی حق چاپ و خط مشی علائم تجاری > برای راحتی شما ، شما فرم ادعای نقض حق نسخه برداری و فرم ادعای نقض علائم تجاری ، که شما باید در صورت کاربرد ، برای سریعترین پردازش از آنها استفاده کنید.
  2. گزارش سایر تخلفات اگر فکر می کنید محتوای Platform Quora با نقض خط مشی استفاده قابل قبول یا در غیر این صورت نقض می شود قانون قابل اجرا (جدا از نقض حق چاپ یا مارک تجاری) یا سایر خط مشی های Quora ، شما می توانید سایر فرم ادعای نقض .

   ما هیچ وظیفه ای برای حذف محتوا نداریم که شما شخصاً ممکن است قابل اعتراض یا توهین آمیز باشید. ما تلاش می کنیم سریعاً به درخواستهای حذف محتوا ، مطابق با خط مشی های خود و قانون قابل اجرا پاسخ دهیم.
 8. سلب مسئولیت و محدودیت مسئولیت

  لطفا این بخش را با دقت بخوانید زیرا آن را محدود به مسئولیت های کورا برای شما می کند

  "QUORA ENTITIES" به معنی QUORA INC و هر یک از مؤسسات، وابسته، شرکت های مرتبط، تامین کنندگان، مجوزین و همکاران، و افسران، مدیران، کارفرمایان، نمایندگان و نمایندگان هر یک از آنها. هر كدام از مقررات زير مقرر در معرض حداكثر مجازات طبق قانون قابل اعمال است.
  1. ما شما را از پلاتفرم QUORA، همراه با محتوای و مواد ما و امکان اتصال به دیگران، بر اساس "به عنوان" و "به عنوان قابل دسترس"، بدون ضمانت هر گونه، بیان یا تصدیق کنید. بدون محدود کردن موارد ذکر شده، شرکت Quora به طور قاطعانه هرگونه و هر ضمانتی و شرایطی را برای فروش، نامگذاری، دقیق بودن و کامل بودن، خدمات غیرمستقیم یا بدون خطا، تناسب اندام برای اهداف خاص، فوری بودن، عدم نقض ضمانت و هرگونه ضمانت نامه ای دوره فروش یا استفاده از تجارت.
  2. QUORA هیچ گونه مشروعیتی را با توجه به پاسخ نمی دهد ، و صریحاً مسئولیت کلیه مسئولیت ها را رد می کند: (i) محتوائی که توسط هر کاربر یا طرفین سوم ایجاد شده است. (ii) هر وب سایت سه جانبه ، محصول سومین قسمت ، یا خدمات سه جانبه ای که در لیست یا به صورت امکان پذیر برای شما ثبت شده است ، از جمله ارائه دهنده خدمات یکپارچه یا شرکت حرفه ای است. (iii) کیفیت یا ساختن هر یک از قسمت های سوم شما در ارتباط با استفاده شما از صفحه پیمانکار می باشد. یا (IV) دسترسی غیرقابل استفاده ، استفاده یا تغییر محتوای خود را. QUORA هیچ ضمانتی را ایجاد نمی کند که: (الف) پلاتفرم QUORA پاسخگوی نیازهای شما باشد. (ب) PLATFORM QUORA بدون تغییر ، به موقع ، ایمن ، و یا بدون خطا حذف خواهد شد. (ج) نتایج یا اطلاعاتی که می توانید از استفاده از PLATFORM QUORA ، یک کنترل کننده حرفه ای ، یا هر کاربر دیگری صحیح یا قابل اطمینان بدست آورید. یا (د) کیفیت هر محصول ، خدمات ، اطلاعاتی ، یا مواد دیگری که با استفاده از آن خریداری شده یا از طریق شما خریداری شده است ، از این نظر رضایت بخش خواهد بود.
  3. شما موافقت می کنید که با حداکثر حقایق محدود شده توسط قانون ، مؤسسات QUORA به شما هیچ مسئولیتی نمی توانند بپذیرند ، بدون توجه به هر نظریه ای از مسئولیت پذیری. بدون محدود کردن مقدمات ، موافقت می کنید ، با حداکثر وجود مجاز در قانون ، QUORA ENTITIES به خصوص برای هرگونه غیرقانونی ، غیر ضروری ، اختصاصی ، ویژه ، و یا عبارات غیرمعمول ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، شرايط ، عبارات ، شرايط ، عبارات ، شرط ها ، شعاع ها ، شعاع ها ، شعاع ها ، شعاع ها ، عبارات ، شرط ها ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، شعاع ها ، شرط ها ، شعاع ها ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، عبارات ، شعاع ها ، عبارات ، شرط ها ، شعاعات ، عبارات ، شرط ها ، عبارات ، شرط ها ، شرط ها OF DATA (از این رو اگر از احتمال وجود مضرات مشابه یا مضرات مشابهی استفاده شده باشند) استفاده می شود که از طریق هر روش دیگری با استفاده یا عدم توانایی برای استفاده از پلاستیک QuorA ارتباط دارد.
  4. احکام شخصی شما برای عدم تعهد با استفاده از PLATFORM QUORA برای متوقف کردن استفاده از PLATFORM QUORA است.
  5. بدون محدود کردن مقدمه ، مسئولیت حداکثر QUORA AGGREGATE مسئولیت نسبت به شما برای از دست دادن یا آسیب هایی که می توانید در رابطه با PLATFORM QUORA یا این توافق نامه محدود کنید به مبلغی که به جز آن با استفاده از این شرط محدود می شود فعالیت با افزایش مسئولیت پذیری.
  6. برخی از مجوزها محدودیت هایی راجع به ضمانت نامه های ضمنی یا انحصار مسئولیت پذیری در مورد انواع اختصاصی آسیب ها مجاز نیستند. به عنوان یک نتیجه ، محدودیت ها و یا موارد فوق ممکن است برای شما به طور کامل و یا در یک قسمت کاربردی نداشته باشند ، و بخش های اجباری 8 (ج) ، 8 (د) و 8 (ه) به اقامتگاه جدید جریزی اعمال نمی شود. مضرات شدید برای به دست آوردن اقامتگاه جدید جریزی نتیجه نتیجه ناکارآمد ، کلاهبرداری ، کشف ، یا سوء قصد است.
 9. غرامت

  شما موافقت می کنید اشخاص Quora را از کلیه مطالبات و هزینه های شخص ثالث (از جمله هزینه های وکلا معقول) که ناشی از یا مربوط به آنها است ، آزاد کنید. استفاده از Platform Quora ، ii) محتوای شما ، iii) رفتار یا تعامل شما با سایر کاربران Platform Quora یا IV) نقض هر بخشی از این توافق نامه. ما فوراً شما را از هرگونه ادعا به شما اطلاع خواهیم داد و در دفاع از این ادعا کمک هزینه ای را برای شما فراهم خواهیم کرد. شما به ما این امکان را می دهید که در دفاع شرکت کنیم و هیچ گونه ادعایی را بدون رضایت کتبی قبلی ما حل و فصل نمی کنیم. ما حق خود را با هزینه شخصی خود در اختیار داریم که دفاع منحصر به فرد از هر موضوعی را که در غیر این صورت در معرض غرامت توسط شما باشد ، فرض کنیم. در آن صورت ، شما هیچ مسئولیت دیگری برای دفاع از ما در این مورد نخواهید داشت.
 10. حل و فصل اختلافات

  این توافقنامه و هر اقدام ناشی از استفاده شما از پلت فرم Quora تحت قوانین ایالتی کالیفرنیا بدون در نظر گرفتن و یا استفاده از درگیری قانون مقررات یا کشور یا کشور محل اقامت شما. به جز مواردی که در پاراگراف زیر ارائه شده است، تمام ادعاهای، پرونده های قانونی یا دادرسی که ناشی از استفاده شما از پلت فرم Quora است، تنها در شهر سانتا کلارا کالیفرنیا آورده می شود و شما به صلاحیت دادگاه و محل برگزاری آن در این دادگاه ها و از هرگونه اعتراض به انجمن ناخوشایند اجتناب می کنند.

  برای هرگونه ادعا (به استثنای ادعای تسلیحاتی یا غیرقانونی عادلانه) تحت این موافقت نامه که در آن کل مبلغ مورد نظر کمتر از 10،000 دلار است، درخواست کننده امداد ممکن است تصمیم به حل اختلاف را از طریق داوری دائمی مبتنی بر عدم ظهور. حزب انتخاب چنین داوری داوری را از طریق اختیارات جایگزین حل اختلاف ("ADR") که توسط طرفین توافق شده است، آغاز خواهد کرد. ارائه دهنده ADR و احزاب باید با قوانین زیر مطابقت داشته باشند: الف) داوری باید به صورت تلفنی، آنلاین و/یا تنها بر اساس پرونده های کتبی، که توسط طرف ارشد داوری انتخاب شده است، باشد؛ ب) داوری هرگونه حضور شخصی توسط احزاب یا شاهدان را شامل نمی شود، مگر اینکه طرف دیگر با یکدیگر موافق باشد؛ و ج هر قضاوت در مورد اعطای داور توسط داور ممکن است در هر دادگاه صالحیت محسوب شود.
 11. شرایط عمومی
  1. تغییر در این شرایط. ما ممکن است این توافق نامه را اصلاح کنیم (از جمله هرگونه خط مشی ، مانند خط مشی رازداری ، خط مشی استفاده قابل قبول ، خط مشی کپی رایت ، و < من> خط مشی علائم تجاری که در این توافقنامه گنجانده شده است) در هر زمان و به اختیار ما. اگر اصطلاحات مادی را در این توافقنامه اصلاح کنیم ، این اصلاح پس از آنکه توافق نامه اصلاح شده را برای شما ارسال می کنیم ، موثر خواهد بود. این اعلان تنها در اختیار ما خواهد بود و نحوه اطلاع رسانی می تواند شامل ، به عنوان مثال ، از طریق ایمیل ، اعلان در Platform Quora یا روش دیگری باشد. شما می توانید موافقتنامه و سیاست های اصلی ما را در هر زمان مشاهده کنید اینجا " عدم لغو حساب کاربری شما یا قطع استفاده از سکوی Quora ، پس از دریافت اطلاع رسانی در مورد اصلاح ، پذیرش شما از شرایط اصلاح شده است. اگر شما با اصلاحات یا هر یک از شرایط موجود در این توافق نامه موافق نیستید ، تنها راه حل شما لغو حساب خود یا قطع استفاده از سکوی Quora است.
  2. حاکمیت قانون و صلاحیت قضایی. شما موافقت می کنید که Quora در ایالات متحده اداره می شود و صرفاً در کالیفرنیا مستقر و یک سرویس غیرفعال به اهداف تحلیلی قضایی تلقی می شوید. برای هرگونه ادعایی که داوری غیرقابل استفاده است ، شما موافقت می کنید که چنین ادعاهایی در دادگاه فدرال یا ایالتی در ایالت سانتا کلارا ، کالیفرنیا ارائه شود و طبق قوانین ایالت کالیفرنیا و قانون فدرال ، بدون در نظر گرفتن هرگونه تعارض در قانون اداره شود.
  3. از خارج از ایالات متحده استفاده کنید. Quora صریحاً از هرگونه نمایندگی یا ضمانتی مبنی بر اینکه Platform Quora با کلیه قوانین و مقررات مربوط به خارج از ایالات متحده مطابقت دارد ، رد می کند. اگر از Platform Quora در خارج از ایالات متحده استفاده می کنید ، صریحاً می فهمید و موافقت می کنید که مسئولیت تعیین رعایت قوانین ، مقررات یا آداب و رسوم مختلفی را که ممکن است در رابطه با استفاده شما از Platform Quora اعمال شود ، می دانید.
  4. صادرات سکوی Quora از دفاتر ایالات متحده آمریکا در کالیفرنیا کنترل و اداره می شود. نرم افزار Quora در معرض کنترل صادرات ایالات متحده است. هیچ نرم افزاری برای Quora با نقض قوانین و مقررات مربوط قابل بارگیری یا در غیر این صورت صادر یا صادر مجدد مجدد نیست. شما نماینده این موضوع هستید که شما (1) در کشوری واقع نشده اید که تحت تحریم دولت ایالات متحده باشد ، یا اینكه دولت آمریكا به عنوان یك كشور "حامی تروریست" معرفی كرده است ، و (2) در لیست دولت ایالات متحده قرار دارید. احزاب ممنوع یا محدود.
  5. برنامه های کاربردی و دستگاه های تلفن همراه. اگر از طریق برنامه Quora به Platform Quora دسترسی پیدا می کنید ، تصدیق می کنید که این توافقنامه فقط بین شما و Quora است ، و نه با ارائه دهنده خدمات برنامه دیگر یا ارائه دهنده پلت فرم برنامه (مانند Apple Inc. یا Google Inc.) ، که ممکن است برنامه را طبق شرایط خاص خود در اختیار شما قرار دهد. تا آنجا که از طریق یک دستگاه همراه به Platform Quora دسترسی پیدا می کنید ، ممکن است هزینه استاندارد ، نرخ داده و سایر هزینه های شرکت مخابراتی بی سیم شما اعمال شود.
  6. بقا. مفاد زیر از انقضا یا خاتمه این توافق نامه زنده می مانند: بخش 2 (ه) (خاتمه) ، 2 (گرم) (بازخورد) ، بخش 3 (محتوای شما) ، بخش4 (الف) - (ب) و ( د) - (f) (محتوا و مطالب ما) ، بخش 8 (سلب مسئولیت و محدودیت مسئولیت) ، بخش 9 (غرامت) ، بخش 10 (حل اختلاف) و بخش 11 (شرایط عمومی).
  7. توجه به کاربران کالیفرنیا. تحت بخش قانون مدنی کالیفرنیا ، در بخش 1789.3 ، کاربران وب کالیفرنیا حق دارند که از موارد زیر در مورد حقوق ویژه مصرف کنندگان استفاده کنند: بستر های نرم افزاری Quora توسط Quora ، Inc. ، واقع در Mountain View ، کالیفرنیا ارائه شده است. اگر در مورد سکوی Quora سؤال یا شکایتی دارید ، لطفاً با Quora در support@quora.com . ساکنان کالیفرنیا ممکن است به بخش اطلاعات مربوط به مشتری در بخش اطلاعات مصرف کننده در بلوار 1625 N. Market ، سوئیت S-202 ، ساکرامنتو ، کالیفرنیا 95834 ، یا از طریق تلفن با شماره (916) 445-1254 یا (800) 952-5210 یا شنوایی ناهنجار برسند. در TDD (800) 326-2297 یا TDD (916) 322-1700.
  8. کاربران نهایی دولت هرگونه نرم افزار Quora و مستندات مرتبط با آن "کالاهای تجاری" هستند ، زیرا این اصطلاح در 48 C.F.R تعریف شده است. .12.101 ، متشکل از "نرم افزار رایانه تجاری" و "اسناد تجاری نرم افزار رایانه تجاری" ، به عنوان این اصطلاحات در 48 C.F.R استفاده می شود. .212.212 یا 48 C.F.R. 7227.7202 (طبق کاربرد) سازگار با 48 C.F.R. .212.212 یا 48 C.F.R. 7227.7202-1 تا 227.7202-4 (مطابق با کاربرد) ، نرم افزار رایانه رایانه و اسناد تجاری نرم افزار رایانه تجاری به کاربران نهایی دولت ایالات متحده مجاز است: (من) فقط به عنوان کالاهای تجاری. و (ب) فقط با آن حقوقی که طبق این توافقنامه به تمام کاربران نهایی دیگر اعطا می شود.
  9. تخصیص شما نمی توانید این موافقت نامه (یا هر یک از حقوق و یا تعهدات خود را تحت این موافقت نامه) اختصاص داده یا انتقال دهید بدون رضایت کتبی قبلی ما. هر گونه تخصیص یا انتقال بدون پیروی از موارد فوق، واجد شرایط خواهد بود. ما ممکن است این توافقنامه را آزادانه منتقل یا انتقال دهیم. این توافقنامه به سود و احترام طرفین و نمایندگان قانونی مربوطه، جانشینان و اعضای آن است.
  10. ارتباطات الکترونیکی شما موافقت می کنید مطابق با این موافقت نامه و قانون قابل اجرا از طریق ایمیل از طریق ارتباطات از طریق ایمیل دریافت کنید. شما تأیید می کنید و موافقت می کنید که کلیه موافقت نامه ها ، اعلامیه ها ، افشای اطلاعات و سایر ارتباطاتی که به صورت الکترونیکی به شما ارائه می دهیم ، هرگونه قانونی را که کتبی اینگونه ارتباطات باشد ، برآورده می کند.
  11. توافقنامه کامل/شدت. این توافق نامه همه اصطلاحات ، توافق نامه ها ، بحث ها و نوشتارهای قبلی را در مورد سکوی Quora برتری می بخشد و تمام توافق نامه شما و ما را در مورد سکوی Quora (جز خدمات مربوط به نیاز به توافق نامه کتبی جداگانه با ما ، منعکس می کند) علاوه بر این توافق). اگر به نظر می رسد که هر ماده ای در این توافق نامه غیرقابل اجرا باشد ، آن ماده در اجرای سایر مفاد این توافق نامه تأثیر نخواهد گذاشت ، که در تمام توان و کار خود باقی می مانند.
  12. تفسیر در تفسیر یا تفسیر شرایط این توافق نامه: (i) عناوین موجود در این توافق نامه فقط برای راحتی است ، و نباید در نظر گرفته شود ، و (ب) هیچ پیش فرض عملیاتی در این زمینه وجود ندارد. طرفدار حزب به دلیل نقش مشاور خود در تهیه این توافق نامه.
  13. اعلانها همه اطلاعیه های مجاز یا مورد نیاز تحت این موافقت نامه، مگر اینکه در این توافقنامه مشخص نشده باشد، باید به صورت کتبی به صورت زیر ارسال شوند تا معتبر باشند: (i) اگر به شما از طریق ایمیل به آدرس مرتبط با شما حساب کاربری و (ii) اگر به ما، از طریق Legal@Quora.com . اطلاعیه ها به شما داده می شود (الف) اگر برای شما، هنگام ارسال ایمیل، و (ب) اگر به ما، در دریافت توسط ما.
  14. رابطه. این توافق نامه باعث ایجاد سرمایه گذاری مشترک ، نمایندگی ، مشارکت یا شکل دیگری از شرکتهای مشترک بین شما و ما نمی شود. به استثنای آنچه در این قسمت به صراحت بیان شده است ، هیچ یک از طرفین حق ، قدرت و اختیار برای ایجاد هرگونه تعهد یا وظیفه ، بیان شده یا ضمنی ، به نمایندگی از طرف دیگر ندارند.
  15. از بین بردن بدون لغو هرگونه شرایط، از لغو این اصطلاح یا سایر اصطلاحات بیشتر یا ادامه خواهد یافت. عدم موفقیت ما در دفاع از یک حق یا مقرره تحت این توافقنامه، از قبول این حق یا تعهد نیست.
  16. اطمینان بیشتر. شما قبول دارید که یک نسخه کپی از این توافقنامه و هرگونه اسناد دیگر را اجرا کنید ، و هرگونه اقدامی را با هزینه ما انجام دهید که ممکن است بخواهیم از این توافق نامه و هر یک از حقوق یا تعهدات شما تحت این توافقنامه تأیید و تأثیر پذیرفته باشیم. .
  17. تماس با ما با ما تماس بگیرید از طریق quora.com/contact با هر گونه سؤالی درباره این شرایط. Quora یک شرکت دلاور است که در خیابان 650 Castro ، Suite 450 ، Mountain View ، CA 94041 واقع شده است.

نسخه های قبلی